Przypominamy o całodobowej możliwości głosowania w dniu 8 czerwca 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie przypomina, że głosowanie zaplanowane na 8 czerwca 2020 roku będzie trwało całą dobę.

Wyniki głosowania w wyborach bezpośrednich do Senatu w grupie A

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowania w wyborach bezpośrednich do Senatu w grupie A.

Komunikat o całodobowej możliwości głosowania w dniu wyborów

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniu głosowania można oddawać swój głos przez całą dobę, czyli od godziny 0:00 do godziny 23:59.

Komunikat WKW SiMR o zmianie wydziałowego terminarza wyborczego

W dniu 2 czerwca 2020 r. Wydziałowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę w sprawie zmiany wydziałowego terminarza wyborczego.

Komunikat WKW SiMR o dopuszczalności odręcznie sporządzonego dokumentu

W związku z pojawiającymi się problemami z drukowaniem udostępnionych formularzy bądź ich późniejszym skanowaniem po wypełnieniu i podpisaniu, Uczelniana Komisja Wyborcza dopuszcza możliwość odręcznego sporządzenia stosownego dokumentu, podpisania go i przesłania jego fotografii.

Wznowienie procesu wyborczego w PW – informacje WKW SiMR [aktual. 01.06.2020]

[Aktualizacja 01.06.2020]
W związku ze wznowieniem procesu wyborczego w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2020-2024, Wydziałowa Komisja Wyborcza wydziału SiMR ustaliła nowy terminarz procesu wyborczego na naszym wydziale oraz ustanowiła adres internetowy do zgłaszania kandydatur i oświadczeń o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz o spełnianiu przesłanek biernego prawa wyborczego. Ponadto udostępniła instrukcje dotyczące odczytywania numeru osobowego SAP na portalu pracowniczym PW oraz głosowania za pośrednictwem Portalu Pracowniczego PW.

Film promocyjny na Drzwi Otwarte

Studenci naszego wydziału wraz z jego pracownikami przygotowali krótki film promocyjny przeznaczony na Drzwi Otwarte. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Biuro Karier PW zaprasza na zdalne szkolenie na temat profesjonalnej komunikacji

Biuro Karier PW zaprasza w dniu 27 maja 2020 r. (środa), w godz. 12:15-15:45 na zdalne szkolenie Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej”.

Zmarł dr inż. Bohdan Wagner

W dniu 17 maja 2020 r., po ciężkiej chorobie, w wieku 75 lat zmarł dr inż. Bohdan Wagner – w latach 70-tych ubiegłego wieku – adiunkt, pracownik naukowy w Instytucie Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.

Wirtualne Drzwi Otwarte na wydziale SiMR

W dniu 23 maja w godzinach 13:00 – 14:00 zapraszamy do wirtualnego odwiedzenia naszego wydziału w ramach prowadzonej w dniach 22-24 maja akcji „Drzwi Otwarte na Politechnice Warszawskiej”.