Bezpłatne kursy do egzaminów certyfikacyjnych z języka angielskiego

Studium Języków Obcych PW zaprasza studentów do udziału w bezpłatnych kursach przygotowujących do uzyskania renomowanego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego: CAE lub IELTS ACADEMIC. Zapisy na semestr zimowy 2018/2019 potrwają od 1 do 15 czerwca 2018 r.

Zmarł prof. dr hab. inż. Sławomir Białas

W dniu 22 maja 2018 roku odszedł w wieku 88 lat prof. dr hab. inż. Sławomir Białas, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Fotorelacja z Dnia Wydziału

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych obchodów Dnia Wydziału SiMR, zamieszczonej na stronie elektronicznego biuletynu informacyjnego Politechniki Warszawskiej.

Międzyuczelniany zespół studencki Proton Dynamic buduje elektryczny bolid

Studenci naszego wydziału wraz ze studentami Szkoły Głównej Handlowej pracują nad elektrycznym bolidem na międzynarodowe zawody Formuła Student. W lipcu na torze wyścigowym Riccardo Paletti w okolicach Parmy zmierzą się z najlepszymi drużynami z całego świata.

Piknik Edukacyjny i Noc Muzeów w obiektach Politechniki Warszawskiej

W sobotę 19 maja 2018 r. Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy. Dwanaście godzin pełnych atrakcji w ramach „Dnia i nocy PW”, przewidzianych zarówno dla młodszych, jak i starszych, na które składać się będzie tradycyjny Piknik Edukacyjny „Od Mikro do Makro” oraz „Noc Muzeów” na Politechnice Warszawskiej. Obydwa wydarzenie zostały włączone do programu obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

Godziny dziekańskie w dniu 11 V 2018 r.

W związku z obchodami Dnia Wydziału SiMR, w dniu 11 maja 2018 r. (piątek) od godz. 13 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych.

W środę 16 maja 2018 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w środę 16 V 2018 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Dzień Wydziału SiMR 11 V 2018 r.

11 maja (piątek) obchodzimy Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, jak co roku organizowany przez władze wydziału we współpracy z Wydziałową Radą Samorządu. To wyjątkowe święto, które integruje środowisko akademickie, jest również okazją dla współpracujących z nami firm do zaprezentowania się przed naszymi studentami, pokazania ciekawych ofert pracy oraz programów stażowych.

Warsztaty „Storytelling with analytics”

Biuro Karier PW oraz firma MicroStrategy zapraszają studentów w dniu 10 maja 2018, w godz. 14:15-17:15 na prowadzone w JĘZYKU ANGIELSKIM warsztaty „Storytelling with analytics – introduction to MicroStrategy Dossier”.

Biuro Karier zaprasza na spotkanie nt. przyszłości elektrycznej motoryzacji

Biuro Karier zaprasza 16 maja 2018, w godz. 14:15-15:45 na organizowane na terenie Kampusu Centralnego PW spotkanie z firmą AVL Software and Functions, poświęcone przyszłości elektrycznej motoryzacji.