Spotkanie na temat współpracy z firmą Solaris

Zapraszamy studentów wydziału SiMR na spotkanie dotyczące możliwości współpracy z firmą Solaris Bus & Coach S.A., które odbędzie się 18.01.2017 (środa) o godz. 16:00 w sali multimedialnej.

Godziny dziekańskie w dniu 10 I 2017 r.

W związku z pogrzebem studentki, we wtorek, 10 stycznia 2017 r., w godz. 8:00 – 22:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla II roku studiów na kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering dla odbywających się tym czasie ćwiczeń i wykładów.

Wybór specjalności na III roku studiów inżynierskich

W styczniu rusza proces wyboru specjalności na III roku studiów inżynierskich stacjonarnych i niestacjonarnych. Szczegółowe informacje podane są w dziale Studia, zakładka Informacje ogólne dla odpowiedniego rodzaju studiów.

CZIiTT PW zaprasza na urodzinowe warsztaty

17 stycznia przypadają pierwsze urodziny Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Z tej okazji w CZIiTT PW odbędzie się m.in. cykl warsztatów tematycznych powiązanych z innowacjami, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rekrutacja na warsztaty będzie trwać do wyczerpania miejsc.

Nabór na wyjazdy w ramach programu wymiany studenckiej ATHENS

Do 27 stycznia 2017 r. trwa nabór studentów na marcową sesję wyjazdową w ramach europejskiego programu wymiany międzyuczelnianej ATHENS.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzy w imieniu społeczności
Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej
Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

W środę 21 XII 2016 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w dniu 21 XII 2016 r. (środa) zajęcia odbywają się według planu obowiązującego w piątek.

patrz: Harmonogram roku akademickiego

Godziny dziekańskie w dniu 15 XII 2016 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, w czwartek, 15 grudnia 2016 r., w godz. 12:00 do 14:00 zostały ustanowione „godziny dziekańskie” dla odbywających się tym czasie wykładów.

Zmarł dr hab. Feliks Rawski

W dniu 4 grudnia 2016 roku odszedł w wieku 82 lat dr hab. inż. Feliks Rawski, prof. PW, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Pojazdów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Stypendium studenckie im. dr. Mariana Kantona

Do 12 grudnia br. można jeszcze ubiegać się o stypendium im. dr. Mariana Kantona na rok akademicki 2016/2017. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.