Program Ambasadorski Biura Karier PW

Jesteś osoba aktywną?
Lubisz organizować i promować wydarzenia?
Chcesz mieć wpływ na to co się dzieje na Twoim Wydziale?
Ciekawi Cię "od kuchni"  Biuro Karier ?

Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie! Zostań Wydziałowym  Ambasadorem Biura Karier.

Erasmus Mundus PhD and Postdoctoral exchange programme

The PANTHER consortium will focus it’s exchange research activities on four vertical thematic areas:

• Aeronautics and Astronautics
  • Power, Renewable Energy and New Energy Sources
  • Sensing Technologies
  • Automation and Control System
  • We invite PhD and Postdoctoral from all EU, Australia and New Zealand universities

More information http://panther.meil.pw.edu.pl/

Zaproszenie Biura Karier PW

Biuro karier zaprasza na seminaria, spotkania i warsztaty

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Spotkania z Pracodawcą

Wystawa obcojęzycznych książek naukowych na wydziale SiMR

Biblioteka wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych oraz ABE-IPS Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić na wystawę obcojęzycznych książek naukowych.

Książka - wspomnienia prof. Kazimierza Zembrzuskiego, podziękowanie

Pani Ewa Zembrzuska - Lenk przysłała serdeczne podziękowanie Panu Dziekanowi Wydziału, prof. dr hab. inż. Stanisławowi Radkowskiemu, za wsparcie przy wydaniu książki Jej Ojca, profesora naszego Wydziału, prof. Kazimierza Zembrzuskiego - "W Biurze Konstrukcyjnym Pierwszej fabryki Lokomotyw w Polsce".

Życzenia w Nowym Roku Akademickim

Pan Dziekan Wydziału, prof. Stanisła Radkowski zaprosił na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego zaprzyjaźnionych z naszym Wydziałem Dziekanów i Kierowników Katedr, którzy przysłali odpowiednie pisma:
prof. dr hab. Bogusław Liberadzki – Kierownik Katedry Transportu Szkoły Głównej Handlowej.
prof. ndzw. dr hab. inż. Czesław Łukianowicz – Dziekan Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej.
dr hab. inż. Olaf Ciszak – Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechnik Poznańskiej

Propozycja studiów w Korei Południowej

Studia w Korei Południowej na UNIVERSITY OF ULSAN (UOU)

• Oferta skierowana do: studentów studiów I i II stopnia
  • Wielkość wymiany: 3 studentów rocznie
  • Długość pobytu: 1 lub 2 semestry
  • Czesne: Studenci biorący udział w wymianie ponoszą koszty opłat za naukę w uczelni macierzystej i będą zwolnieni z opłat za naukę w instytucji przyjmującej.
  • Koszty ponoszone przez studentów uczestniczących w wymianie: Studenci pokrywają we własnym zakresie wszystkie koszty związane z podróżą i pobytem w uczelni przyjmującej.

Konkursy dla studentów – Ekoinnowacje

Konkursy dla ekoinnowacyjnych studentów w ramach ogólnopolskiej kampanii „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”

Odbiór indeksów i legitymacji

Odbiór indeksów i legitymacji dla studentów I roku studiów niestacjonarnych I i II stopnia odbędzie się w dniu 10.10.2015r. (sobota) po szkoleniu BHP w Dziekanacie.

Uwaga! Nowe zapisy na Techniki komputerowe

Dziś (2015.10.05, poniedziałek) od godz. 18:15 do jutra (2015.10.06, wtorek) do godz. 5:00 - ponowne zapisy na zajęcia z Technik komputerowych.