Zmiana numerów kont bankowych na indywidualnie przypisane studentom

Informujemy, iż począwszy od dnia 01.07.2015 r. wpłat z tytułu opłat za studia (czesne, warunki, indeks, legitymacja, dyplom) należy dokonywać na indywidualnie przypisany numer konta bankowego.

Egzamin z PAiTM

Egzamin z Podstaw Automatyki i Teorii Maszyn u prof. Z Starczewskiego odbędzie się w środę, 8 lipca 2015 r., o godz. 9.00 w sali 2.5.

Zaproszenie Biura Karier

Zapraszamy 23 czerwca (wtorek) godz. 15:00 na  spotkanie podsumowujące projekt Rzecznicy Talentów ed. II , na którym przedstawimy projekt „w liczbach” oraz informacje o zawodzie rzecznika patentowego.
Więcej informacji na stronie BK PW i Fundacji JWP:

Erasmus - terminy egzaminu językowego

Drodzy studenci,
SJO podało nam terminy egzaminu językowego kwalifikującego na wyjazd w ramach programu Erasmus.

Erasmus+ 2015/16 - Ostateczny termin składania dokumentów

Centrum Współpracy Międzynarodowej poinformowało nas o terminie składania dokumentów aplikacyjnych na semestr zimowy i semestr letni to 30.06.2015.
Dokumentem aplikacyjnym jest jakikolwiek dokument wystawiany przez uczelnię zagraniczną, potwierdzający fakt przyjęcia studenta.

Po 30 czerwca nie będziemy przyjmować dokumentów aplikacyjnych.
Dokumenty można uzupełniać po tym terminie, jednak nie później niż na miesiąc przed wyjazdem.
Dr Andrzej Selenta
Erasmus+ SiMR

Przejazd motocykli w Dniu Wydziału

P4113504 (x-ms-wmv, 26,50 MB)

Absolwenci Politechniki Warszawskiej w czołówce rankingu wynagrodzeń

Politechnika Warszawska po raz kolejny plasuje się na drugiej pozycji wśród krajowych uczelni pod względem wysokości zarobków jej absolwentów.

XIV edycja Programu Stypendia Pomostowe 2015/16 - Segment IA

Stypendia pomostowe to stypendia na I rok studiów. Skierowane są do ambitnych i zdolnych maturzystów z małych miast i wsi, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. Program Stypendiów Pomostowych, poprzez ufundowanie stypendium na I rok studiów, ułatwia młodym ludziom podjęcie studiów, i stanowi  furtkę do rozbudowanego systemu stypendialnego na kolejne lata studiów.

Studenci SiMR na międzynarodowych zawodach Shell Eco-Marathon

W dniach 22-24 maja obyła się w Rotterdamie kolejna edycja międzynarodowych zawodów "The Shell Eco-Marathon". Zawody te są coroczną rywalizacją sponsorowaną przez koncern Shell. Zadaniem uczestników jest samodzielne zaprojektowanie i zbudowanie jak najbardziej energooszczędnych pojazdów. W zawodach wystartowały dwa pojazdy zbudowane przez studentów z Koła Naukowego Mechaników Pojazdów, pojazd Green Arrow startujący w kategorii "Urban Concept" oraz pojazd Hussar startujący w kategorii "Prototype".

UWAGA - studia niestacjonarne

W związku  z pogrzebem prof. Hieronima Jakubczaka w dniu 22.05.2015r. (piątek) dziekanat studiów niestacjonarnych będzie nieczynny.