UWAGA - Studia niestacjonarne

W dniu 03.04.2015r. (piątek) dziekanat studiów niestacjonarnych będzie nieczynny.
W pilnych sprawach prosimy zgłaszać się w godzinach 8:15 - 11:00.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych
wszystkim Pracownikom, Studentom oraz Przyjaciołom Wydziału
życzy Dziekan
prof. Stanisław Radkowski

Otwarcie Sezonu Motocykli Zabytkowych

Klub Miłośników Dawnej Motoryzacji KARDAN serdecznie zaprasza na XXXIII Warszawskie Otwarcie Sezonu Motocykli Zabytkowych, które odbędzie się 11 kwietnia br. na terenie wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, Narbutta 84.

Ważna informacja - plan piątkowy we środę, 1.04.2015

Zgodnie z  §1 ust. 3 pkt 1 Zarządzenia nr 25/2014 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 9 kwietnia 2014 r. (w sprawie harmonogramu zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2014/2015, w semestrze letnim):

01.04.2015 r. (środa) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w piątek.

Półfinał XVI edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

W sobotę, 21 marca 2015 r., mury Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej gościły młodych adeptów wiedzy technicznej. Zgodnie z wieloletnią tradycją to właśnie Gmach Samochodów i Ciągników jest areną etapu półfinałowego Olimpiady Techniki Samochodowej. Rozgrywany w tym roku półfinał XVI edycji Olimpiady zgromadził 461 uczniów ze 162 szkół z całej Polski, pod opieką 174 nauczycieli. Z tej liczby wyłoniono 10 finalistów, którzy w maju zmierzą się na egzaminie praktycznym w siedzibie firmy Bosch w Warszawie.

Siatkówka AZS PW - Transer Bydgosz

Dwumecz z Bydgoszczą w drodze po 5 miejsce

AZS PW pozostaje w rywalizacji o piąte miejsce w PlusLidze. Po zwycięstwie w rewanżowym pojedynku w Radomiu oraz wygraniu złotego seta drużyna wykonała pierwszy krok do powtórzenia swojego najlepszego osiągnięcia w historii. 20 marca mogą wykonać ku niemu następny krok – przeciwnikiem Transfer Bydgoszcz.

Programy międzynarodowe - Spotkanie w sprawie rekrutacji na rok akademicki 2015/16

Informuję, że spotkanie odbędzie się w dniu 31 marca o godzinie 18.00 w Sali Multimedialnej (budynek wydziału SiMR parter).
Obecność wskazana, ze względu na potrzebę podjęcia istotnych decyzji.
Dr A. Selenta
Pełnomocnik Dziekana ds. Programów międzynarodowych.

Wybory Wydziałowego Rzecznika Zaufania i Społecznego Inspektora Pracy

W dniu 18.03.2015 roku (środa) w sali  2.5 o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie Pracowników  Wydziału SiMR w sprawie wyboru kandydatów  na Wydziałowego  Rzecznika Zaufania oraz  Społecznego Inspektora Pracy.

Siatkówka AZS PW - Czarni Radom

8 marca (niedziela) godz. 17:00, w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122, AZS Politechnika Warszawska zagra pierwszy mecz w siatkówkę o miejsca 5-8 w play-off PlusLigi z ekipą Cerrad Czarni Radom.

Zobacz w www.sport.pl: Politechnika wciąż ma szansę na piąte miejsce w PlusLidze

Bilety zakupić można przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Cena biletów to: 25 zł (normalne) i 15 zł (ulgowe). Zapraszamy!

Zarząd AZS Politechnika Warszawska

UWAGA Studia niestacjonarne II i III rok

Studenci studiów niestacjonarnych, którzy mają zaliczone ćwiczenia/laboratoria z przedmiotów:

• Analiza II
  • Równania różniczkowe
  • Mechanika ogólna I
  • Elektrotechnika i elektronika I

Zapisują się w USOSie na zajęcia do grupy 99 (na ćwiczenia oraz na wykłady)
Zapisy w USOS dotyczą tylko przedmiotów niezaliczonych z 2 semetru.