Zmiana sal w sesji jesiennej na studiach dziennych

Uwaga! Z powodu remontu korytarza na III piętrze - prawie wszystkie sale na tym pietrze zostało wyłączone z egzaminów.
Proszę sprawdzić aktualne sale w harmonogramach sesji jesiennej.

Rekrutacja na stacjonarne studia I stopnia "Electric and Hybrid Vehicles Engineering"

Informujemy o przedłużeniu rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering (studia w j. angielskim) do dnia 26 września 2014.

Osoby ubiegające się o przyjęcie powinny zarejestrować się w systemie rekrutacyjnym na stronie: https://rekrutacja.pw.edu.pl/

Następnie dostarczyć wymagane dokumenty do dziekanatu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Startup Grind Warsaw - spotkanie

Startup Grind Warsaw po raz trzeci w tym roku zaprasza na inspirujące rozmowy o biznesie. Tym razem energetycznie - startup studentów z PW, dyrektor innowacji i główny ekonomista z PKN ORLEN, europejski inwestor KIC InnoEnergy i finansujący innowacyjne projekty R&D z branży energetycznej NCBR.
31.07.2014 (czwartek) o godzinie 18:00 w Auli Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej przy ul. Wołoskiej 141 w Warszawie.

Zmiana terminu egzaminu, studia dzienne, rok II, Wytrzymałość I

Egzamin z Wytrzymałości I - środa, 25.06.2014, sala 2.5, godz. 9 - 12.

Nowy plan pod adresem:

Szkolenie z USOS Web - 17.06.2014 (wtorek)

Pracownicy Wydziału mają możliwość zgłoszenia się na <strong>szkolenie z USOS Web</strong>. Szkolenie planowane jest w dniu 17.06.2014 (wtorek). Zgłoszenia proszę przesłać na adres:

d.faleciak@simr.pw.edu.pl

do dnia 11 czerwca (środa)!!!

Zgłaszać powinny się również osoby, którym nie pasuje termin 17 czerwca, a chciałyby wziąć udział w takim szkoleniu.

29.09.2014 - Inauguracja; 1.X.2014 - zajęcia

Zgodnie z zarządzeniem nr 4/2014 Dziekana Wydziału SiMR:

Dzień 29 września 2014 r. (poniedziałek) jest na Wydziale SiMR dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - Uroczysta Inauguracja.

Dzień 1 października 2014 r. (środa) jest dniem, w którym odbywają się zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem zajęć w poniedziałek.

Wydział SiMR na 18 Pikniku Naukowym

Na Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik w dniu 31 maja 2014 roku studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych przygotowali wiele stanowisk związanych z aspektami naukowymi i inżynierskimi w obszarze szeroko pojętej motoryzacji.

Zmiana terminu konsultacji prof. St. Radkowskiego

W dniu 06 czerwca 2014 r. konsultacje Dziekana prof. dr. hab. inż. Stanisława Radkowskiego są odwołane z powodu wyjazdu służbowego i odbędą się dnia 09 czerwca 2014 r. (poniedziałek) w godz. 12-13.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty w czerwcu

Idealny kandydat, starający się o pracę, ceniony jest nie tylko za wiedzę specjalistyczną, lecz także za „umiejętności miękkie”, np. asertywność, umiejętność radzenia sobie z presją czasu, komunikatywność itp. Wiedząc o tym, jak ważne są te kompetencje w życiu zawodowym i osobistym Biuro Karier oferuje studentom PW szeroki wybór bezpłatnych warsztatów.
Aktualna oferta warsztatów:

• Zarządzanie sobą w czasie – 14 czerwca (sobota), godz. 9:00 - 17:00
  • Warsztat antystresowy – 15 czerwca (niedziela), godz. 9:00 - 17:00
  • Samopoznanie i definiowanie celów zawodowych – 16 czerwca (poniedziałek), godz. 9:00 -17:00

Szczegóły i informacje o zapisach dostępne są na stronie www.bk.pw.edu.pl

Sesje z coachem i doradcą w czerwcu

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej na czerwcowe sesje  z coachem i/lub sesje z doradcą zawodowym.