Zaproszenie na spotkanie

W dniu 10 grudnia (środa) 2014 o godz. 14:15 (do 16:00) w Sali Multimedialnej w ramach  zajęć ”Przedsiębiorczość Innowacyjna” odbędzie się spotkanie z firmą MotoKariera zajmującą  się budowaniem karier w branży motoryzacyjnej www.motokariera.pl

Szkolenie "APD"

Szkolenie z systemu „Archiwum Prac Dyplomowych” dla prowadzących prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie na Wydziale SiMR odbędzie się dnia 11.12.2014 o godz. 12.00 w sali multimedialnej.

Motoryzacyjne Problemy Ochrony Środowiska

Instytut Pojazdów Politechniki Warszawskiej zaprasza na

XXII Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe
Motoryzacyjne Problemy Ochrony Środowiska

które odbędzie się w dniu 5 grudnia 2014 r. w Warszawie na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej w gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Narbutta 84, audytorium im. prof. Zbigniewa Osińskiego (parter)
Sympozjum organizowane jest przy współpracy z PTNSS, KONES i PTPE.

Systemy Mechatroniczne Pojazdów i Maszyn Roboczych

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zaprasza na

VI Międzynarodową Konferencję
„Systemy Mechatroniczne Pojazdów i Maszyn Roboczych”

która odbędzie się w dniu 28 listopada 2014 r. w Warszawie na Wydziale SiMR PW w gmachu Samochodów i Ciągników, przy ul. Narbutta 84.

Druga edycja konkursów na celowe wyjazdowe stypendia naukowe

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych ogłosił drugą edycję konkursów na celowe wyjazdowe stypendia naukowe dla doktorantów i nauczycieli akademickich PW w ramach projektu „Wsparcie inicjatyw Politechniki Warszawskiej w kształceniu i doskonaleniu kadr w zakresie innowacyjnych technik teleinformatycznych”.

Rekrutacja na studia rozpoczynające się w lutym

Akcja rekrutacyjna na studia rozpoczynające się w lutym jest prowadzona na:
Studia stacjonarne II stopnia na kierunkach Mechanika i Budowa Maszyn oraz Mechatronika.
Więcej informacji tutaj.

Spotkanie z ciekawym przedsiębiorcą

W ramach wykładu "Przedsiębiorczość Innowacyjna" zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału  w spotkaniu z ciekawym przedsiębiorcą z branży motoryzacyjnej.
Zapraszamy dniu 19 listopada 2014 (środa) o godzinie 14:15 do Sali Multimedialnej - parter gmach SiMR.
Prowadzący wykład dr. Andrzej Selenta

Godziny dziekańskie 19.XI.2014 r. (środa)

W dniu 19 listopada 2014 r. (środa) Pan Dziekan ustanowił godziny dziekańskie od godz. 12:00 do godz. 14:00 dla odbywających się w tym czasie zajęć na studiach I stopnia (oprócz I roku) oraz na studiach II stopnia.

Poniedziałek za czwartek - 13.XI.2014

13.11.2014 r. (czwartek) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w poniedziałek.

patrz: §1 ust. 2 pkt 1 Zarządzenia nr 25/2014 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 9 kwietnia 2014 r. /w sprawie harmonogramu zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2014/2015

WUT Exchange Day 19.11.2014 - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne WUT Exchange Day - 19 listopada 2014r. (środa) w godzinach 11:10-12:00 w Dużej Auli PW, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej.