Faurecia Open Day - 4 listopada 2014

Zapraszamy na Faurecia Open Day, który odbędzie się 4 listopada 2014  (wtorek) w godzinach 10:00-14:00 na Wydziale SiMR. Wydarzenie ma na celu przybliżenie studentom firmy Faurecia, zainteresowanie ich ofertą staży, praktyk oraz pracy.

Cykl wykładów Visiting Prof. Konrada Okulicza (dla studiów magisterskich i doktoranckich)

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich

"Technical Product Innovation / Virtual Product Development"

Wykładowca: Prof. Dr.-Ing. Konrad Okulicz, Cologne University of Applied Sciences, Kolonia, Niemcy
Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim i polskim.

Cykl wykładów Visiting Professora Konrada Okulicza (dla studiów inżynierskich)

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów dla studentów studiów inżynierskich

Założenia i przebieg innowacyjnej konstrukcji maszyn roboczych i pojazdów

Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim i polskim.

XXIII Ogólnopolskie sympozjum - Bezpieczeństwo w pojazdach samochodowych

Instytut Pojazdów Politechniki Warszawskiej organizuje w dniu 25.11.2014 (wtorek) dwudzieste trzecie coroczne sympozjum na temat bezpieczeństwa w pojazdach samochodowych.

Więcej informacji: http://www.ip.simr.pw.edu.pl/?q=konferencje

Miejsce sympozjum: Politechnika Warszawska, Gmach Samochodów i Ciągników, Warszawa, ul. Narbutta 84, audytorium im. prof. Zbigniewa Osińskiego - parter.
Informacji udziela prof. Andrzej Reński - tel.: (22) 234 87 85 lub (22) 849 03 03, e-mail: arenski@simr.pw.edu.pl

Zarządzenia JM Rektora nr 56/2014 z dnia 15.IX.2014r.

Pan Dziekan prosi o zapoznanie się z tekstem zarządzenia JM Rektora PW nr 56/2014 z dnia 15 września 2014 r. wszystkich pracowników, studentów i doktorantów naszego wydziału.

Wręczenie grantów w ramach programu "Generacja Przyszłości"

W sobotę, 11 października odbyła się gala wręczenia grantów z programu Generacja Przyszłości przez Minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. dr hab. Lena Kolarską-Bobińską.  Wyróżniony został zespół studentów z Koła Naukowego Mechaników Pojazdów, w składzie:

Michał Trojgo, Łukasz Kurkus, Damian Walczak, Damian Jarzębowski, Maciej Wnukowski pod opieką dr hab. inż. Piotra Skawińskiego.

Cykl wykładów Visiting Professora He Hongwen

Wykładowca: Profesor He Hongwen

”Napędy hybrydowe pojazdów drogowych z elektrochemicznym zasobnikiem energii, modelowanie i analiza"

Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim.

Obowiązkowe szkolenie BHP dla I roku

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku odbędzie się w następujących terminach (są to jedyne terminy w tym roku akademickim):

Rozdanie indeksów i legitymacji studentom I roku

Rozdanie indeksów i legitymacji studentom I roku Studiów I stopnia Stacjonarnych w dniu 29 września 2014 r. (poniedziałek) po inauguracji roku akademickiego.

Rozdanie indeksów i legitymacji studentom I roku Studiów I stopnia Niestacjonarnych Zaocznych w dniu 17 października 2014 r. (piątek) w godzinach 15:00 - 18:00.

Dziekanat nieczynny (24 i 25.IX.2014 )

Dziekanat studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w dniach:

• 24.09.2013 (środa) i
  • 25.09.2014 (czwartek)

będzie nieczynny z powodu uzupełniania rejestracji studentów i tworzenia grup dziekańskich w systemie USOS.