Faurecia Open Day - 4 listopada 2014

Zapraszamy na Faurecia Open Day, który odbędzie się 4 listopada 2014  (wtorek) w godzinach 10:00-14:00 na Wydziale SiMR. Wydarzenie ma na celu przybliżenie studentom firmy Faurecia, zainteresowanie ich ofertą staży, praktyk oraz pracy.

Zapraszamy na Faurecia Open Day, który odbędzie się 4 listopada 2014 w godzinach 10:00-14:00 na Wydziale SiMR. Wydarzenie ma na celu przybliżenie studentom firmy Faurecia, zainteresowanie ich ofertą staży, praktyk oraz pracy.

W planie spotkania przewidziano:

• 10:00 -   Rozpoczęcie spotkania: Magdalena Wojtasiak, Dyrektor HR, Prezes Faurecia Automotive Polska S.A.
  • 10:20 -   Marcin Dębniak, Kierownik Działu Walidacji
  • 11:20 -   Daniel Marciniak, Kierownik Działu Prototypowni i Projektów Międzynarodowych
  • 12:00 -   Przerwa - catering
  • 12:30 -   Paweł Turczyn, Kierownik ds. Wdrażania Produktu
  • 13:30 -   Zakończenie spotkania

W ramach tego wydarzenia Faurecia przewiduje także:

1. ekspozycję produktów (m.in. fotele),
  2. ekspozycję aut przed budynkiem, do których produkuje elementy wyposażenia,
  3. możliwość bezpośrednich rozmów z kierownikami, reprezentantami działu kadr.

Oprócz tego w sali 1.3 odbędą się warsztaty FES Game (bardzo ciekawa gra symulacyjna, obrazująca procesy produkcyjne).
W grze jednorazowo może wziąć udział max 15 osób.
Liczba miejsc w grze ograniczona. Chcesz wziąć udział?
Zapisz się już dziś: jaroslaw.mankowski@simr.pw.edu.pl
Podaj w mailu: imię, nazwisko, kierunek studiów, telefon i e-mail.

Informacje dodatkowe:

FaureciaOpenDay-PW-s1.pdf