Akcja kwaterunkowa do DS na rok akademicki 2021/2022

Do 15 maja przyjmowane są wnioski o przydzielenie miejsce w Domu Studenckim w przyszłym roku akademickim.

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022. Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 1 czerwca br.

Portal edukacyjny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości otwiera portal edukacyjny o nazwie Akademia PARP, którego celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Przyznane stypendia rektorskie

Prezentujemy listę studentów, którym zostało przyznane stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej za wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe, sportowe bądź artystyczne. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

VI edycja programu stażowego „Energia dla Przyszłości”

Interesujesz się sektorem energetycznym? Chcesz zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie, dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz dużych firmach energetycznych, a także zyskać perspektywę interesującej pracy w tym sektorze?

Biuro Karier PW zaprasza na zdalne seminaria/warsztaty szkoleniowe

Biuro Karier PW zaprasza studentów i absolwentów do udziału w następujących wydarzeniach:

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

Prezentujemy zaktualizowaną listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

Konkursy dla studentów

Zapraszamy wszystkich naszych studentów do udziału w przedstawionych poniżej konkursach. Prosimy zwrócić uwagę na bliskie terminy zgłoszeń!

Inżynierskie Targi Pracy na platformie wirtualnej

W dniach 30-31 marca w przestrzeni wirtualnej będzie miała miejsce 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy, będących okazją między innymi do spotkania z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Ankieta „Pracodawca dla inżyniera”

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT Politechniki Warszawskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w ankietowym badaniu, którego celem jest diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia. Kolejna już odsłona badania poszerzona została o wpływ pandemii COVID-19 na rynek pracy. Ponadto studenci będą mieli okazję wybrać najlepszego ich zdaniem pracodawcę dla inżyniera.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety „Pracodawca dla inżyniera” »

Akcja stypendialna

Ruszyła akcja stypendialna w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. Do 7.03.2021 będą przyjmowane wnioski od studentów, którzy rozpoczęli naukę w semestrze letnim, czyli na studiach magisterskich stacjonarnych (dziennych).

Pomóżmy uwolnić Złomka

Poszukiwani są wolontariusze chętni do włączenia się do akcji pomocy uczniom wykluczonym cyfrowo. Potrzebna jest pomoc w przygotowaniu sprzętu elektronicznego przekazanego przez darczyńców, m.in. ich naprawie, konfigurowaniu i czyszczeniu.

Legia Akademicka zaprasza studentki i studentów

Legia Akademicka to program skierowany do wszystkich studentek i studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego oraz drugiego stopnia. To miejsce dla osób chcących ukształtować swój charakter i wyrobić pewność siebie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty na temat zdalnych form procesu rekrutacyjnego

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej wraz firmą Danone organizują wirtualne warsztaty poświęcone zdalnym formom prowadzenia procesu rekrutacyjnego, które zostaną przeprowadzone 16 grudnia 2020 (środa), w godz. 12:15-16:00.

Biuro Karier PW zaprasza na wirtualne warsztaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów naszej uczelni na wirtualne warsztaty szkoleniowe poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, które zostaną przeprowadzone 2 grudnia 2020 (środa), w godz. 16:30-18:00.

Przyznane stypendia rektorskie

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

[Nowa lista]

Stypendia pod choinkę – przyjmowanie kandydatur

Biuro ds. Promocji i Informacji PW ogłasza nabór zgłoszeń do kolejnej edycji akcji „Stypendium pod choinkę”, mającej na celu nagrodzenie studentów i doktorantów wyjątkowo zaangażowanych w życie uczelniane i promowanie nauki.

Konkurs FutureProofing Healthcare – w poszukiwaniu wzorców systemu ochrony zdrowia

Z początkiem października wystartował konkurs „FutureProofing Healthcare – w poszukiwaniu wzorców organizacji systemu ochrony zdrowia”, mający na celu zainspirowanie studentów do poszukiwania rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia, które będą odpowiadały potrzebom naszego społeczeństwa.

Bezpłatne warsztaty studenckie „Od pomysłu do projektu biznesowego”

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów wydziału SiMR, którzy mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować, na bezpłatne warsztaty umożliwiające weryfikację założeń pomysłu biznesowego.