Weryfikacja i ostateczne potwierdzenie danych uczestników pr. Erasmus+

Bardzo prosimy wszystkich studentów, którzy zgłosili się na wyjazd w programie Erasmus+ w roku akademickim 2014/15 o sprawdzenie swoich danych i podanych informacji, co do okresu i miejsca wyjazdu.
Można to zrobić w środę i czwartek (26 i 27 marca) w ciągu dnia w Dziekanacie wydziału SiMR.

Biuro karier - konsultacje z prawa pracy i zakładania własnej działalności

Biuro Karier PW zaprasza na konsultacje z prawa pracy i zakładania własnej działalności

Prawo własności intelektualnej - wykład dr Krzysztofa Siewicza

Biblioteka  Główna PW wychodząc naprzeciw postulatom napływającym od pracowników naukowych PW zaprosiła do wygłoszenia wykładu dr Krzysztofa Siewicza zajmującego się tematyką prawa własności intelektualnej. Na spotkaniu odbędzie się też krótka prezentacja Bazy Wiedzy.
Spotkanie odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2014 roku (czwartek) w godz. 10:15-14:00 w Małej Auli w Gmachu Głównym PW.

Półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej - 22 marca 2014 (sobota)

W bieżącym roku akademickim półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej odbędzie się tradycyjnie na Wydziale SiMR, w dniu 22 marca 2014 r. (sobota).
Organizatorzy Olimpiady Techniki Samochodowej powołali Komitet Główny tej olimpiady na lata 2014-2016, w którego pracach uczestniczy czterech pracowników naukowo-dydaktycznych wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Przedłużenie zapisów w programie Erasmus+ do 17 marca br.

Informuje, że zapisy na wyjazdy w programie Erasmus+ zostały przedłużone do dnia 17 marca.

Swoje zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio droga mailową  do  koordynatora  programu  na  wydziale SiMR dr Andrzeja Selenty:
Andrzej.Selenta@simr.pw.edu.pl

Spotkanie z prof. Andrzejem S. Nowakiem - czwartek, 13 marca br.

Prof. Andrzej S. Nowak

Dziekan College of Engineering, Auburn University Prezes Rady Polskich Inżynierów w Ameryce
Północnej wygłosi referat na temat: Wyższe Szkolnictwo Techniczne w USA 13.03.2014r.
(czwartek) o godz. 11:15 w Sali Multimedialnej.

Rusza II edycja konkursu "Polski Wynalazek"!

Masz głowę pełną pomysłów, które sprawią, że życie codzienne może stać się prostsze? Lubisz projektować i masz w sobie żyłkę prawdziwego wynalazcy? Zgłoś swój pomysł do konkursu "Polski Wynalazek 2014"! Nagrodą w konkursie na najciekawszą innowację jest 50 tys. zł.

Spotkanie w sprawie programu Erasmus+

W dniu 6 marca (czwartek) o godzinie 18:00 w Sali Multimedialnej (parter) gmachu SiMR, odbędzie się spotkanie w sprawie programu Erasmus+

Udział SiMR i PW na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Pracownicy i studenci Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW wzięli udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich „Polagra”.

Na stoisku, które zajmowało powierzchnię 9m2 prezentowano ofertę wydziału (w tym dydaktyczną i badawczą) oraz Politechniki Warszawskiej. Można było zapoznać się z przykładowymi pracami dyplomowymi, tematyką prac badawczych czy też działalnością Kół Naukowych.  Dokonania tych ostatnich, w postaci mechatronicznej platformy przegubowej wzbudziły duże zainteresowanie.

Komunikat Biura ds. projektu Program Rozwojowy PW

Najbliższe akcje Biura ds. projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej:

• Warsztaty z kompetencji miękkich dla osób niepełnosprawnych. więcej >>
  • ZDOBĄDŹ STYPENDIUM NA STAŻ – II spotkanie informacyjne. więcej >>