Seminarium "Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych"

Dziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych zaprasza na seminarium dydaktyczne dotyczące nowego kierunku kształcenia na wydziale: "Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych".

Seminarium odbędzie się w dniu 17.10.2013r. od godz. 10.15 w s. Rady Wydziału (3.12).

Warsztaty z doskonalenia umiejętności społecznych

- Umiejętność współpracy i komunikacji w zespole
- Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
- Zarządzanie projektami – moda czy konieczność?

Biuro Karier zaprasza na cykl spotkań coachingowych

Jeśli nie wiesz jak pokierować swoim życiem, masz trudności w określeniu swojej ścieżki zawodowej...

Ogłoszenie o dialogu technicznym (ZWICK 1484)

Dokumenty związane z ogłoszeniem dialogu technicznego poprzedzającego ogłoszenie postępowania w sprawie wyboru wykonawcy modernizacji maszyny wytrzymałościowej ZWICK 1484

Studia niestacjonarne - plany zjazdów

Obowiązujące terminy zjazdów w roku 2013/14.

Plany zajęć w roku akademickim 2013/14

Zostały już opublikowane plany zajęć dla studiów stacjonarnych (dziennych).

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2013/2014

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają na UROCZYSTOŚĆ INAUGURACJI roku akademickiego 2013/2014.
Uroczystość odbędzie się w Gmachu Wydziału SiMR ul. Narbutta 84 w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5) dnia 1 października 2013 roku o godz. 14:00

Rekrutacja jesienna 2013 na Studia Doktoranckie (III stopnia)

Trwa rekrutacja na studia doktoranckie (III stopnia) na Wydziale SiMR w dyscyplinach

• mechanika
  • budowa i eksploatacja maszyn

Przedłużony termin składania dokumentów: 19 września 2013r.

Uwaga!!! Rozmowa kwalifikacyjna dla kandydatów odbędzie się dnia: 24 września 2013r., o godzinie 10.00.

Profesor Andrzej Tylikowski członkiem Polskiej Akademii Umiejętności

Na uroczystym, publicznym posiedzeniu Polskiej Akademii Umiejętności (PAU) ogłoszono nazwiska nowo wybranych członków PAU. Wśród nowych członków jest pracownik Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, prof. dr hab. inż. Andrzej Tylikowski.

Biuro Karier PW - zaproszenie na warsztat rekrutacyjny LIDL BRAND FACTORY

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów ostatnich lat i absolwentów na warsztat rekrutacyjny do programu Lidl Brand Factory organizowany przez Centralę Lidl Polska – pion biznesowy.