Udział SiMR i PW na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Pracownicy i studenci Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW wzięli udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich „Polagra”.

Na stoisku, które zajmowało powierzchnię 9m2 prezentowano ofertę wydziału (w tym dydaktyczną i badawczą) oraz Politechniki Warszawskiej. Można było zapoznać się z przykładowymi pracami dyplomowymi, tematyką prac badawczych czy też działalnością Kół Naukowych.  Dokonania tych ostatnich, w postaci mechatronicznej platformy przegubowej wzbudziły duże zainteresowanie.

W czasie targów pracownicy prowadzili również wykład „Historia rozwoju ciągników” (dr inż. Zbigniew Żebrowski) oraz warsztaty - w strefie młodego rolnika – zajęcia dla techników. Maszyny rolniczej przyszłości (dr inż. Tomasz Mirosław).

Skład ekipy wydziału uzupełniali: dr inż. Paweł Ciężkowski, mgr inż. Sebastian Bąk oraz Pani Anna Wojciechowska.

Więcej informacji na stronie targów:

fot. Remigiusz Romaniuk, Wyd. KMG Media Sp. z o.o.