Zaproszamy studentki na wydarzenie „Inżynierki 2021”

Zapraszamy na przygotowane przez firmę Eaton na wirtualne spotkanie zorganizowane pod hasłem „Inżynierki 2021”, które odbędzie się 19 października. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.

Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu. Nasi współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach. Stąd tak ważną wartością jest dla nas różnorodność.
Wydarzenie „Inżynierki 2021” dedykowane jest dla wszystkich studentek wyższych uczelni technicznych w Polsce. W trakcie spotkania studentki będą mogły poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, poznać opinie kobiet pracujących w Eaton, zobaczyć obszar produkcyjny oraz dowiedzieć się jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.To już 3 edycja tego wydarzenia! Pierwsze dwa miały miejsce w naszej lokalizacji w Tczewie i skierowane były do studentek Politechniki Gdańskiej. Tym razem organizujemy spotkanie w formie on-line dzięki czemu mamy okazję dotrzeć do talentów z całej Polski.