Wręczenie grantów w ramach programu "Generacja Przyszłości"

W sobotę, 11 października odbyła się gala wręczenia grantów z programu Generacja Przyszłości przez Minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. dr hab. Lena Kolarską-Bobińską.  Wyróżniony został zespół studentów z Koła Naukowego Mechaników Pojazdów, w składzie:

Michał Trojgo, Łukasz Kurkus, Damian Walczak, Damian Jarzębowski, Maciej Wnukowski pod opieką dr hab. inż. Piotra Skawińskiego.

Zespół otrzymał grant na realizację projektu pt: „Eko pojazdy XXI wieku - projekt i adaptacja innowacyjnych systemów w pojazdach Koła Naukowego Mechaników Pojazdów zwiększających szanse rozwoju nowoczesnych trendów w motoryzacji”.

Gali wręczenia grantów towarzyszyła konferencja „Zawód Naukowiec” rozpoczynająca ogólnopolską kampanię która ma promować wybór naukowej ścieżki kariery.

Fotorelacja z gali tutaj.