Nasza studentka finalistką programu Inżynierki 4.0

Studentki Politechniki Warszawskiej, które zakwalifikowały się do programu Inżynierki 4.0:

Katarzyna Seweryn - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Katarzyna Skarżycka - Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Jagoda Mizerska - Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Tatsiana Yakubouskaya - Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa

Alicja Sowińska - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Dominika Maziec - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Weronika Nurzyńska - Wydział Zarządzania

Miło nam zakomunikować, że wśród siedmiu studentek PW, które zakwalifikowały się do grona finalistek programu Inżynierki 4.0, znalazła się przedstawicielka naszego wydziału, Katarzyna Skarżycka

Inżynierki 4.0 jest skierowanym przez firmę Siemens do studentek uczelni technicznych programem mającym na celu zwiększenie ich kompetencji cyfrowych w obszarze Industry 4.0. W ramach projektu Inżynierki 4.0 przygotowane zostały warsztaty prowadzone przez członków zarządu Siemensa, a także ekspertów od technologii przemysłowej oraz finansów w przemyśle i komunikacji. Z całej Polski zostało wybranych 30 finalistek, które studiują na kierunkach inżynierskich. Na jedno miejsce chętnych było aż pięć kandydatek. Trzy z uczestniczek będą miały też szansę na wyjazd z firmą Siemens na największe targi przemysłowe w Hannover Messe 2018.

Szczegółowe informacje o programie Inżynierki 4.0