Legia Akademicka zaprasza studentów na spotkanie informacyjne

W dniu 28 listopada 2019 r. (czwartek) zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych programem Legia Akademicka na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Ministerstwa Obrony Narodowej. Spotkanie będzie miało miejsce w godzinach 12:00-14:00 w auli 1.01 gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) przy ulicy Rektorskiej 4.

W tym roku ruszyła nowa edycja programu ochotniczego szkolenia dla studentów Legia Akademicka, w którym uczestniczy również nasza uczelnia. Do udziału w nim może dobrowolnie zgłosić się każdy student Politechniki Warszawskiej, bez względu na kierunek studiów.

Więcej informacji o tegorocznej edycji programu Legia Akademicka można znaleźć na stronie Politechniki Warszawskiej.

O programie Legia Akademicka »