Konferencja prasowa poświęcona konkursowi Shell Eco-marathon

W dniu 23 kwietnia odbyła się konferencja prasowa poświęcona konkursowi Shell Eco-marathon, zorganizowana przez Shell Polska.

Konferencja odbyła się na stadionie miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w sali konferencyjnej SKYBOX. Była podsumowaniem dotychczasowej pracy włożonej w przygotowanie pojazdów przez 10 polskich drużyn na konkurs Shell Eco-marathon, który odbędzie się w dniach 21-24 maja w Rotterdamie. Na konferencji nie mogło również zabraknąć studentów Koła Naukowego Mechaników Pojazdów z sekcji Hussar oraz Green Arrow. Wszyscy studenci mieli okazję do wymiany między sobą własnych doświadczeń zdobytych w ciągu minionego roku.  W najbliższej edycji konkursu nasi studenci będą rywalizować z innymi drużynami z Polski oraz Europy w dwóch kategoriach: Prototype (Hussar) oraz Urban Concept (Green Arrow).