Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 17-18 marca w dużej auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej będzie miała miejsce 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy, będących okazją między innymi do spotkania z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Zaplanowany jest udział 103 wystawców z różnych branż – nie tylko technicznych – którzy zaprezentują szeroką gamę ofert praktyk i pracy. Wśród potencjalnych pracodwaców będą zarówno międzynarodowe korporacje, jak i firmy lokalne.
W programie przewidziane są również warsztaty pozwalające opanować nowe umiejętności praktyczne, konsultacje CV i listu motywacyjnego, a także możliwość porozmawiania z doradcą zawodowym. Organizatorem targów jest Stowarzyszenie Studentów BEST.

Szczegółowe informacje na stronie Inżynierskich Targów Pracy.