IAESTE Case Week - sprawdź się w praktyce

Case Week to coroczna seria szkoleń przeprowadzanych na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Stawiamy na praktyczne umiejętności, dlatego warsztaty odbywają się w formule Case Study, a zatem uczestnicy pracują nad konkretnymi problemami, z którymi spotykają się pracownicy firm.

Do tej pory były to między innymi:

• tworzenie oprogramowania w zespole,
  • projekt i wykonanie sterownika dla silnika,
  • projekt rzeczywistej sieci światłowodowej,
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie wdrożenia systemu Business Inteligence,
  • metodologia Word Class Manufacturing
  • zabudowa układu wspomagania kierownicy trolejbusu z dwiema pompami hydrostatycznymi
  • tworzenie gier na platformę Android,
  • i wiele innych...

Przekonaj się, czego możesz nauczyć się w tym roku przeglądając listę warsztatów na stronie http://caseweek.iaeste.pl i zarejestruj się na warsztaty, które najbardziej Cię zainteresują!
Pamiętaj, że oprócz bezcennego doświadczenia, na szkoleniach IAESTE Case Week zdobywasz również wartościowe kontakty z przedstawicielami wiodących przedsiębiorstw, które mogą zaowocować zaproszeniem na praktykę, a nawet płatny staż!
Nie czekaj zatem ani chwili dłużej! Zarejestruj się na warsztaty do 7 Kwietnia i weź udział w profesjonalnym szkoleniu zupełnie za darmo!