Jak w pełni wykorzystać czas studiów?

Strona tytułowa przewodnika "Jak w pełni wykorzystać czas studiów?"

Poniżej udostępniamy publikację Działu Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, skierowaną do przyszłych oraz obecnych studentów PW i zatytułowaną „Jak w pełni wykorzystać czas studiów? Rady absolwentów Politechniki Warszawskiej dla kandydatów na studia i studentów”.

Widok okładki przewodnika "Jak w pełni wykorzystać czas studiów?"

Prezentuje ona w lekkiej formie porady i inspiracje od absolwentów i absolwentek naszej uczelni, zgrupowane w 4 sekcje: Studia na PW, Pasje i zaangażowanie, Sukces zawodowy oraz Rozwój. Celem jest pokazanie młodym ludziom rozpoczynającym swoją przygodę z nauką, jak rozwijające, inspirujące i ciekawe są studia na PW. Znaleźć tu można wywiady z absolwentkami i absolwentami PW, informacje dotyczące między innymi tego, jak dobrze zorganizować swój czas na studiach, jak pielęgnować swoje pasje, jak osiągnąć sukces zawodowy i stale się rozwijać.

Poradnik odwołuje się do szerokich i różnorodnych doświadczeń absolwentek i absolwentów PW, którzy pamiętali o tym, że studia to nie tylko zajęcia, ale wiele szans i przygód, które pamięta się całe życie.

 

 


Source URL: https://simr.pw.edu.pl/strona/studenci-pozostale-informacje/1365-jak-w-pelni-wykorzystac-czas-studiow