XIX edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 28.01.2016 roku odbyło się Seminarium Finałowe XIX edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2014/2015. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcą Konkursu i zdobywcą I nagrody (Profesorów Wydziału) okazał się: mgr inż. Paweł Mężydło za pracę: „Projekt i wykonanie maszyny wytrzymałościowej do badań w zakresie obciążeń 1 - 1000N”.
Promotorem pracy był dr inż. Przemysław Siemiński a Opiekunem naukowym prof. nzw. dr hab. inż. Piotr Skawiński

Wystąpienia uczestników Konkursu oceniała Komisja pod przewodnictwem Prodziekana ds. Nauczania, prof. nzw. dr hab. inż. Witolda Marowskiego. Jury uzupełniali Profesorowie Wydziału oraz Sponsorzy.

LISTA WYNIKÓW                FOTORELACJA

Po prezentacjach konkursowych swoje osiągnięcia i zamierzenia zaprezentowały Koła Naukowe.

Oprócz nagród Profesorów Wydziału, Dziekana SiMR oraz Rektora PW, liczne nagrody konkursowe ufundowały firmy i instytucje:

• Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o.
  • AUTO-NET Group
  • Auto – Skaczkowski
  • BMW Group Polska
  • Bosch – Rexroth Sp. z o.o.
  • Exxon – Mobil Poland Sp. z o.o.
  • Faurecia Automotive Polska S.A.
  • General Electric
  • Instytut Lotnictwa
  • Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS)
  • Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA)
  • Parker Hannifin Sp. z o.o.
  • Polska Izba Motoryzacji
  • Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT)
  • Szewczyk Sp. j.
  • Urząd Dozoru Technicznego
  • WELD Technologie Zgrzewania
  • Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. z o.o.
  • Volvo Group Trucks Poland