Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku ak. 2014/15 - edycja XIX

Seminarium finałowe - klasyfikacja

Miejsce Imię i Nazwisko Wynik Nagroda Tytuł pracy
Stopnia Fundator
1 Paweł Mężydło 16,56 I Profesorowie Wydziału SiMR „Projekt i wykonanie maszyny wytrzymałościowej do badań w zakresie obciążeń 1 - 1000 N”
2 Maciej Wnukowski 16,33 II Dziekan Wydziału SiMR „Projekt stanowiska do automatycznego montażu wybranych elementów poduszki powietrznej”
3 Piotr Bartkowski 16,24 Parker Hannifin Sp. z o.o. „Badania i symulacje procesu napełniania poduszki gazowej i jej własności materiałowej”
4 Łukasz Kurkus 16,16 III BMW Group Polska „Propozycja sterowania silnikiem bezkorbowym z wolnym tłokiem współpracującym z generatorem liniowym”
5 Sławomir Andrian 15,77 Miejskie Zakłady Autobusowe „Projekt i realizacja układu telemetrycznego dla pojazdu prototypowego startującego w zawodach Shell Eco-marathon”
6-7 Łukasz Tyl 14,83 (-) (-) „Wykorzystanie algorytmu ławicowego do optymalizacji konstrukcji”
6-7 Szymon Sadkowski 14,83 (-) „Ocena niezawodności konstrukcji za pomocą MES na przykładzie dwuosiowej przyczepy samochodu ciężarowego”
8 Tomasz Komor 14,60 (-) „Projektowanie elementów konstrukcyjnych w ujęciu probabilistycznym”
9 Szymon Kozieł 14,57 (-) „Optymalne projektowanie konstrukcji fotela samochodowego z wykorzystaniem programu OptiStruct”
10 Adam Kutrowski 13,32   (-) „Układy zasilania z wtryskiem paliwa w silnikach ZI, budowa układu wtryskowego w samochodzie VW 1200”

Seminarium finałowe – nagrody specjalne i rzeczowe

Imię i Nazwisko Nagroda Tytuł pracy
Typ Fundator
Sławomir Andrian Specjalna Bosch – Rexroth Sp. z o.o. „Projekt i realizacja układu telemetrycznego dla pojazdu prototypowego startującego w zawodach Shell Eco-marathon”
Specjalna Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o.
 Adam Kutrowski  Specjalna  Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT)  „Układy zasilania z wtryskiem paliwa w silnikach ZI, budowa układu wtryskowego w samochodzie VW 1200”
Łukasz Tyl Specjalna J.M. Rektor PW „Wykorzystanie algorytmu ławicowego do optymalizacji konstrukcji”
Paweł Mężydło Specjalna Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS) „Projekt i wykonanie maszyny wytrzymałościowej do badań w zakresie obciążeń 1 - 1000 N”
Specjalna Szewczyk Sp. j.
Tomasz Komor Specjalna Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) „Projektowanie elementów konstrukcyjnych w ujęciu probabilistycznym”
Rzeczowa Urząd Dozoru Technicznego
Łukasz Kurkus Specjalna Weld Technologia Zgrzewania Sp. z o.o. „Propozycja sterowania silnikiem bezkorbowym z wolnym tłokiem współpracującym z generatorem liniowym”
Specjalna Volvo GroupTrucks Poland
Szymon Kozieł Specjalna Faurecia Automotive Polska S.A. „Optymalne projektowanie konstrukcji fotela samochodowego z wykorzystaniem programu OptiStruct”
Szymon Sadkowski Specjalna Auto – Net Group Sp. z o.o. „Ocena niezawodności konstrukcji za pomocą MES na przykładzie dwuosiowej przyczepy samochodu ciężarowego”
Piotr Bartkowski Specjalna Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o. „Badania i symulacje procesu napełniania poduszki gazowej i jej własności materiałowej”
Specjalna Volvo GroupTrucks Poland
Wszyscy uczestnicy Rzeczowa Wydawnictwa
Komunikacji
i Łączności Sp. z o.o.
-------------

Seminarium finałowe – koła naukowe

Wsparcia dla Kół Naukowych udzieliły Firmy – Sponsorzy Konkursu:

• BMW Group Polska
  • Exxon – Mobil Poland Sp. z o.o.
  • Polska Izba Motoryzacji
  • Miejskie Zakłady Autobusowe
  • Przemysłowy Instytut Motoryzacji
  • Auto – Skaczkowski
  • Faurecia Automotive Polska S.A.
  • General Electric
  • Bosch – Rexroth Sp. z o.o.
  • Instytut Lotnictw
  • Volvo GroupTrucks Poland