Uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają wszystkich pracowników i studentów do obejrzenia uroczystości inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych w dniu 1 października 2020 roku o godz. 14:00.

Zmarł mgr Piotr Pajestka

Z głębokim żalem żegnamy naszego Kolegę, Piotra Pajestkę, wieloletniego pracownika administracji Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Rocznicowy Marsz Hołdu i Pamięci w dniu 1 sierpnia 2020 r.

1 sierpnia 2020 r. o godzinie 10 spod gmachu SGGW przy ulicy Rakowieckiej 30 wyruszy Marsz Hołdu i Pamięci, którego trasa poprowadzi śladem spontanicznie zorganizowanego 75 lat temu przez studentów i wykładowców 3 warszawskich uczelni milczącego przemarszu w pierwszą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uczelniane obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Politechnika Warszawska zaprasza na uroczystości związane z obchodami 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które rozpoczną się w dniu 31 lipca o godzinie 16:30 ceremonią złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem batalionu „Golski” w Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej.

Wyniki głosowania indykacyjnego wyłaniającego kandydatów na dziekana

W przeprowadzonych w dniu 2 lipca 2020 roku wyborach indykacyjnych, mających na celu wyłonienie kandydatów na dziekana wydziału SiMR na kadencję 2020-2024, poparcie przekraczające 10% uzyskali następujący prekandydaci:

Zebranie informacyjne z prekandydatami na dziekana Wydziału SiMR

Zebranie informacyjne z prekandydatami na stanowisko dziekana wydziału SiMR odbędzie się w piątek 26 czerwca 2020 roku o godz. 16.30.  Do wygłoszenia prezentacji przedstawiającej własny program kierowania wydziałem zgłosiło się dwóch kandydatów (w kolejności alfabetycznej):

Wideokonferencyjne zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora

[Aktualizacja 19.06.2020]
Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że 23 czerwca 2020 r. odbędzie się realizowane w formie wideokonferencji zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora Politechniki Warszawskie na kadencję 2020-2024. Początek zebrania o godz. 13:00.

Programy wyborcze kandydatów na Rektora PW w kadencji 2020-2024

Spotkanie z kandydatem na Rektora PW, prof. Krzysztofem Zarembą

W najbliższy czwartek, 18.06.2020, o godz. 14:00 w auli nr 11 budynku Wydziału Mechatroniki odbędzie się spotkanie kampusu południowego PW z kandydatem na Rektora naszej uczelni, profesorem Krzysztofem Zarembą.

Wyniki głosowania przeprowadzonego w dniu 9 VI 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowania przeprowadzonego w dniu 9 czerwca 2020 r.

Druga tura wyborów do Rady Wydziału SiMR w grupie pracowników Bw

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że druga tura wyborów do Rady Wydziału SiMR w grupie pracowników Bw przeprowadzona zostanie w dniu 09.06.2020 r. w godz. 10:15 - 23:59.

» Lista kandydatów do Rady Wydziału w 2 turze głosowania w grupie Bw

Wyniki głosowań przeprowadzonych w dniach 3 i 8 VI 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowań przeprowadzonych w dniach 3 i 8 czerwca 2020 r.

Biblioteka Cyfrowa SiMR

Udostępnione zostały cyfrowe zasoby biblioteki wydziałowej. Zachęcamy do korzystania z terminali na terenie wydziału oraz stanowisk w pomieszczeniu Biblioteki SiMR.

Listy kandydatów w wyborach przeprowadzanych w dniu 8 VI 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów w wyborach przeprowadzanych w dniu 8 VI 2020 r.

Przypominamy o całodobowej możliwości głosowania w dniu 8 czerwca 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie przypomina, że głosowanie zaplanowane na 8 czerwca 2020 roku będzie trwało całą dobę.

Wyniki głosowania w wyborach bezpośrednich do Senatu w grupie A

Wydziałowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki głosowania w wyborach bezpośrednich do Senatu w grupie A.

Komunikat o całodobowej możliwości głosowania w dniu wyborów

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniu głosowania można oddawać swój głos przez całą dobę, czyli od godziny 0:00 do godziny 23:59.

Komunikat WKW SiMR o zmianie wydziałowego terminarza wyborczego

W dniu 2 czerwca 2020 r. Wydziałowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę w sprawie zmiany wydziałowego terminarza wyborczego.

Komunikat WKW SiMR o dopuszczalności odręcznie sporządzonego dokumentu

W związku z pojawiającymi się problemami z drukowaniem udostępnionych formularzy bądź ich późniejszym skanowaniem po wypełnieniu i podpisaniu, Uczelniana Komisja Wyborcza dopuszcza możliwość odręcznego sporządzenia stosownego dokumentu, podpisania go i przesłania jego fotografii.

Wznowienie procesu wyborczego w PW – informacje WKW SiMR [aktual. 01.06.2020]

[Aktualizacja 01.06.2020]
W związku ze wznowieniem procesu wyborczego w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2020-2024, Wydziałowa Komisja Wyborcza wydziału SiMR ustaliła nowy terminarz procesu wyborczego na naszym wydziale oraz ustanowiła adres internetowy do zgłaszania kandydatur i oświadczeń o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz o spełnianiu przesłanek biernego prawa wyborczego. Ponadto udostępniła instrukcje dotyczące odczytywania numeru osobowego SAP na portalu pracowniczym PW oraz głosowania za pośrednictwem Portalu Pracowniczego PW.