Lista osób ubiegających się o stypendium rektora

Prezentujemy listę osób ubiegających się o stypendium rektora, przyznawane za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

Warsztaty Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty rozwijające kompetencje związane z efektywnością na rynku pracy oraz przedsiębiorczością.

Stypendia pod choinkę – przyjmowanie kandydatur

Zapraszamy do kolejnej edycji akcji „Stypendium pod choinkę”, mającej na celu nagrodzenie studentów i doktorantów wyjątkowo zaangażowanych w życie uczelniane i promowanie nauki.

Nawiązanie współpracy wydziału SiMR z konsorcjum Alstom

W dniu 7 października 2021 r. zostało zawarte porozumienie pomiędzy wydziałem Samochodów i Maszyn Roboczych a firmą Alstom, będącą międzynarodowym konsorcjum zajmującym się infrastrukturą energetyczną i transportową.

Spotkanie inauguracyjne Tandemów Językowych ENHANCE

Zapraszamy do wzięcia udziału w inauguracyjnym spotkaniu Tandemów Językowych ENHANCE, zaplanowanym na 25 października w godzinach 14:00-15:00 i będzie realizowane w trybie zdalnym. Podczas spotkania przedstawiony zostanie projekt i podane będą niezbędne wskazówki, jak znaleźć partnera tandemowego do nauki języka obcego.

We wtorek 19 października 2021 r. zajęcia według planu czwartkowego

W dniu 19 X 2021 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w czwartki.

Webinarium „Tunelove” 2

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim odcinku tunelowego webinarium „Tunelove”, zorganizowanego przez firmę PORR, który odbędzie się 25.10. 2021 w godz. 10.00-11.30.

Zaproszamy studentki na wydarzenie „Inżynierki 2021”

Zapraszamy na przygotowane przez firmę Eaton na wirtualne spotkanie zorganizowane pod hasłem „Inżynierki 2021”, które odbędzie się 19 października. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.

Stypendia Ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia [aktualizacja]

Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów wykazujących się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi (stypendium ministra nie należy mylić ze stypendium rektora).

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022 dla studentów I roku.