Nowa strona Wydziału

Z inicjatywy Pana Dziekana, prof. Stanisława Radkowskiego, od 11 maja 2013r. Wydział SiMR posiada nową stronę.

Zwracamy wszystkim uwagę, że najlepszym sposobem na jej przeglądanie jest menu na czarnym pasku u góry strony. Strona główna posiada też rozbudowane okna tematyczne, które „na skróty” zapewniają szybki dostęp do różnych działów tematycznych portalu.

Stara strona działać jeszcze będzie przez pewien czas pod adresem www2.simr.pw.edu.pl, ale uwaga! zawartość starej strony nie będzie już aktualizowana, więc bieżące informacje pojawiać się będą tylko w nowej wersji portalu.

Ewentualne uwagi, zapytania i komentarze prosimy kierować do Pana Prodziekana Jankowiaka na adres: Artur.Jankowiak@simr.pw.edu.pl