XX edycja konkursu o nagrodę Fiat Chrysler Automobiles

Do 15 listopada br. przyjmowane są zgłoszenia w ramach XX edycji Konkursu o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA), promującego obronione w PW w roku akademickim 2017/2018 wybitne prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie, poświęcone szeroko rozumianej tematyce motoryzacyjnej.

Konkurs o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles wspiera młodych naukowców zainteresowanych tematyką motoryzacyjną, w tym nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i metodami badawczymi. Jest on ogłaszany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej pomiędzy Centrum Badawczym FIATA (Centro Ricerche Fiat), spółkami grupy FCA (FCA Poland S.A., FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Magneti Marelli Poland Sp. z o.o., Teksid Iron Poland Sp. z o.o.), które współfinansują nagrody oraz trzema polskimi uczelniami: Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską w Gliwicach i Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej.

Prace do konkursu mogą być zgłaszane przez promotorów, opiekunów naukowych i członków rad wydziałów.

Szczegółowe informacje, wymagane dokumenty oraz proponowane obszary badawcze