Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku ak. 2013/14 - edycja XVIII

Seminarium finałowe - klasyfikacja

Miejsce Imię i Nazwisko Wynik Nagroda Tytuł pracy
Stopnia Fundator

Mariusz Sołtysiak

Marek Tarwacki

17,08 I Profesorowie Wydziału SiMR „Projekt wiertarki półautomatycznej do wiercenia w wyrobach wykonanych metalurgią proszków spiekanych”
2 Maciej Ciżyński 15,10 II Dziekan Wydziału SiMR „Analiza i modyfikacja układu napędowego motocykla zabytkowego”
3 Dominik Czarniak 15,05 Parker Hannifin Sp. z o.o. „Opracowanie projektu, wykonanie prototypu oraz badania stanowiskowe bezolejowe, bezkorbowej pompy próżniowej”
4 Michał Martyniuk 14,78 III Instytut Mechanizacji
Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS)
„Optymalizacja konstrukcji zawieszenia samochodu sportowego”
5 Michał Badura 14,76 Instytut Lotnictwa „Opracowanie metody modelowania przedniego testu zderzeniowego FIA aluminiowej strefy energochłonnej samochodu wyścigowego”
6 Przemysław Roguski 14,73 (-) (-) „Analiza obciążeń suwnicy pomostowej ze sztywnym prowadzeniem ładunku”
7 Kamil Ćwiek 14,45 (-) „Analiza termiczno-mechaniczna współpracy elementów ciernych hamulca tarczowego”
8 Paweł Świerżewski 14,23 (-) „Analiza możliwości zastąpienia części dawki oleju napędowego gazem ziemnym dla różnych obciążeń silnika o zapłonie samoczynnym”
9 Tomasz Konopacki 12,31 (-) „Modernizacja stanowiska laboratoryjnego do badań stateczności żurawi wieżowych”

Seminarium finałowe – nagrody specjalne i rzeczowe

Imię i Nazwisko Nagroda Tytuł pracy
Typ Fundator

Mariusz Sołtysiak

Marek Tarwacki

Specjalna Bosch – Rexroth Sp. z o.o. „Projekt wiertarki półautomatycznej do wiercenia w wyrobach wykonanych metalurgią proszków spiekanych”
Specjalna Faurecia
Automotive Polska S.A.

Maciej Ciżyński Specjalna BMW Group Polska

„Analiza i modyfikacja układu napędowego motocykla zabytkowego”

Dominik Czarniak Specjalna Aebi-Schmidt
Polska Sp. z o.o.
Specjalna J.M. Rektor PW
Specjalna WELD Projekty
Michał Martyniuk Specjalna AUTO - NET „Optymalizacja konstrukcji zawieszenia samochodu sportowego”
Paweł Świerżewski Specjalna Miejskie Zakłady
Autobusowe (MZA)
Wszyscy uczestnicy Rzeczowa Wydawnictwa
Komunikacji
i Łączności Sp. z o.o.
-------------

Seminarium finałowe – koła naukowe

Wsparcia dla Kół Naukowych udzieliły Firmy – Sponsorzy Konkursu:

- BMW Group Polska
- Exxon – Mobil Poland Sp. z o.o.
- Szewczyk Sp. j.
- Polska Izba Motoryzacji
- Miejskie Zakłady Autobusowe
- Przemysłowy Instytut Motoryzacji
- Auto – Skaczkowski
- Faurecia Automotive Polska S.A.
- General Electric