Finał konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

W dniu 24 stycznia 2019 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się finałowy etap XXII edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną w minionym roku akademickim. Tradycyjnie konkurs objął swoim patronatem JM Rektor Politechniki Warszawskiej. Tegorocznym laureatem został mgr inż. Kamil Biegański.

W tym roku do finału konkursu zakwalifikowało się jedenastu uczestników. Mieli oni okazję zaprezentować swoje najważniejsze osiągnięcia, uzyskane na etapie realizacji pracy dyplomowej magisterskiej, w formie 10 minutowej prezentacji, wygłaszanej przed licznie zgromadzonym jury (kadrą naukową Wydziału oraz przedstawicielami partnerów przemysłowych). Formuła imprezy przewidywała także możliwość zaprezentowania swoich aktualnych i przyszłościowych prac inżyniersko-badawczych działającym na wydziale SiMR kołom naukowym. Finał konkursu zaszczycił swoją obecnością prorektor ds. studiów, prof. Krzysztof Lewenstein, fundując nagrodę specjalną, przeznaczoną na bieżące potrzeby wspomnianych młodych pasjonatów nauki. Oprócz licznych nagród finansowo-rzeczowych, ufundowanych przez partnerów zewnętrznych wydziału SiMR, jury przyznało nagrodę główną - 2500 PLN, ufundowaną przez kadrę profesorską.