Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych

Wszyscy studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR rozpoczynający naukę  języka  obcego od  semestru  zimowego 2014/2015 są zobowiązani do  wykonania TESTU DIAGNOSTYCZNEGO ON-LINE umożliwiającego przydział do grup językowych na właściwym poziomie zaawansowania.

W maju oraz czerwcu 2014 zostanie przeprowadzony test z wybranego języka obcego (angielski, niemiecki lub rosyjski).
Ze względu na dużą liczbę wydziałów, każdemu z nich zostanie przydzielony okres 10 dni na wykonanie testu, dlatego też prosimy o śledzenie ogłoszeń pojawiających się na stronach wydziałowych i szybką reakcję na ogłoszenie o terminie testu diagnostycznego.
WYKONANIE TESTU JEST OBOWIĄZKOWE
i stanowi warunek uczestnictwa  w zajęciach przygotowujących do egzaminu B2 z wybranego języka obcego.
Studentów posiadających certyfikaty językowe prosimy o sprawdzenie, czy posiadany certyfikat uprawnia ich do zwolnienia z Egzaminu B2, a tym samym do nauki języka angielskiego na poziomie C1 lub innych języków obcych na wybranych przez siebie poziomach.
UWAGA! Wpisy ocen z certyfikatów tylko do 15 maja 2014 ! (czwartek)
Szczegółowe informacje na temat:

• organizacji zajęć z języków obcych
  • uznawanych certyfikatów
  • zapisów na języki