Spotkanie informacyjne w sprawie programu Erasmus+

20 lutego 2018 roku o godzinie 13:00, w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie odbędzie się spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na wykłady

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało dla doktorantów i studentów naszej uczelni ofertę wykładów prowadzonych w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.

Zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy

Od 6 do 20 lutego br. trwają zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy – dodatkowe semestralne zajęcia projektowe dla studentów wszystkich wydziałów, realizowane na poziomie centralnym Politechniki Warszawskiej.

Nowy kierunek studiów podyplomowych na wydziale SiMR

W bieżącym roku akademickim na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych powstał nowy kierunek studiów podyplomowych: „Budowa i eksploatacja pojazdów elektrycznych i hybrydowych”.

W czwartek 4 I 2018 r. zajęcia wg planu poniedziałkowego

Przypominamy, że w czwartek, 4 I 2018 r., zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Godziny dziekańskie w dniu 19 XII 2017 r.

W związku z wigilijnym spotkaniem studentów wydziału SiMR, we wtorek, 19 grudnia 2017 r., w godz. 13:00 do 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie wykładów.

15 XI wolne godziny od zajęć dydaktycznych

W związku z przydającym 15 XI świętem Politechniki Warszawskiej, rektor naszej uczelni ustanowił w tym dniu godziny wolne od zajęć dydaktycznych, począwszy od godz. 11.

Nabór na wyjazdy w ramach programu wymiany studenckiej ATHENS

Do 1 października 2017 r. trwa internetowy nabór studentów na kolejną sesję wyjazdową w ramach europejskiego programu wymiany międzyuczelnianej ATHENS.

Test diagnostyczny z języka obcego 7-14 V 2017 r.

Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR:

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski), który należy wykonać w dniach 7-14 maja 2017 r.

Ważna informacja: w środę 12 IV 2017 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w najbliższą środę, 12 IV 2017 r., zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Erasmus Plus – rekrutacja

Trwa rekrutacja na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus Plus. Osoby pragnące wyjechać, mogą zapisywać się na listę, która dostępna jest w dziekanacie. Zapisy przyjmowane będą do dnia 22.03.2017.

Spotkanie informacyjne dla studentów w sprawie programu Erasmus+

W dniu 2 marca o godz. 16.00 w sali multimedialnej odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów pragnących skorzystać z programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Język angielski, II rok - podział na grupy

W semestrze letnim 2016/2017 zajęcia z języka angielskiego dla II roku będą odbywać się w grupach podanych tutaj.

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego

Przypominamy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego realizowane są drogą elektroniczną. Studenci wydziału SiMR dokonują wyboru zajęć w semestrze letnim 2016/2017 w dniu 18.02.2017 r. w godz. 16:00 – 22:00.

Spotkanie na temat współpracy z firmą Solaris

Zapraszamy studentów wydziału SiMR na spotkanie dotyczące możliwości współpracy z firmą Solaris Bus & Coach S.A., które odbędzie się 18.01.2017 (środa) o godz. 16:00 w sali multimedialnej.

Godziny dziekańskie w dniu 10 I 2017 r.

W związku z pogrzebem studentki, we wtorek, 10 stycznia 2017 r., w godz. 8:00 – 22:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla II roku studiów na kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering dla odbywających się tym czasie ćwiczeń i wykładów.

Wybór specjalności na III roku studiów inżynierskich

W styczniu rusza proces wyboru specjalności na III roku studiów inżynierskich stacjonarnych i niestacjonarnych. Szczegółowe informacje podane są w dziale Studia, zakładka Informacje ogólne dla odpowiedniego rodzaju studiów.

Nabór na wyjazdy w ramach programu wymiany studenckiej ATHENS

Do 27 stycznia 2017 r. trwa nabór studentów na marcową sesję wyjazdową w ramach europejskiego programu wymiany międzyuczelnianej ATHENS.

W środę 21 XII 2016 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w dniu 21 XII 2016 r. (środa) zajęcia odbywają się według planu obowiązującego w piątek.

patrz: Harmonogram roku akademickiego

Godziny dziekańskie w dniu 15 XII 2016 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, w czwartek, 15 grudnia 2016 r., w godz. 12:00 do 14:00 zostały ustanowione „godziny dziekańskie” dla odbywających się tym czasie wykładów.