Seminarium wydziałowe w dniu 24 maja 2017 roku

Dziekan Wydziału SiMR zaprasza na seminarium wydziałowe w dniu 24 maja 2017 roku o godz. 13:00 w sali 3.12, na którym dr Kiran Sahu z Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii w Trondheim wygłosi referat pt. „Sound radiation efficiency of unbaffled plates using an edge source integral equation”.

Dr Kiran Sahu odbywa obecnie staż postdoktorski w Trondheim. W kwietniu 2016 roku obronił rozprawę doktorską na Aalto University (Finlandia), w trakcie przygotowywania której współpracował z prof. Jukka Tuhkuri (Aalto University) i prof. J. N. Reddy (Texas A&M University, USA). Studia w dziedzinie inżynierii mechanicznej ukończył w Indiach, zaś bezpośrednio po nich, jako stypendysta programu Marie Curie, przybył do Finlandii i pracował w Technical Research Centre of Finland (VTT), odwiedzając także inne instytucje naukowo-badawcze, takie jak np. KTH (Sztokholm), KU Leuven (Belgia), CNAM (Paryż) i Centro Ricerche Fiat (Włochy). Jest autorem 16 publikacji naukowych.