Zmarł prof. nzw. dr hab. inż. Hieronim Jakubczak

———————————————————————————————————————————

W dniu 16 maja 2015 roku odszedł od nas nagle w wieku 67 lat

prof. nzw. dr hab. inż. Hieronim Jakubczak

Wieloletni pracownik naukowy i dydaktyczny Instytutu Maszyn Roboczych Ciężkich na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW

Prodziekan Wydziału ds. Dydaktycznych w latach 2005-2012, Przewodniczący Komisji Programowej RW, członek grup: zmęczeniowej oraz mechaniki pękania Komitetu Budowy Maszyn PAN, wybitny specjalista w zakresie trwałości zmęczeniowej i kruchego pękania konstrukcji nośnych maszyn roboczych. Świetny dydaktyk i wychowawca młodzieży.

Odszedł od nas bardzo lubiany i ceniony Kolega, pełen wiedzy, pogody ducha, optymizmu i wielkiej życzliwości. Jego śmierć pogrążyła nas w głębokim żalu.

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dziekan i Rada Wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych PW

———————————————————————————————————————————

Pogrzeb Profesora Hieronima Jakubczaka odbędzie się dnia 22 maja 2015 r. (piątek) o godz. 14.00 w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie, po czym nastąpi odprowadzenie na miejscowy cmentarz.

Wyjazd autokaru na pogrzeb o godz. 11.30 sprzed gmachu SiC.

Zapisy chętnych na wyjazd autokarem w sekretariacie dziekana w środę 20 maja 2015 r. do godz. 16.00.