VIII Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów” – 21.05.2015 r. (czwartek)

W dniu 21 maja 2015 r. Instytut Pojazdόw PW organizuje na Wydziale SiMR VIII Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe poświęcone „Historycznemu Rozwojowi Konstrukcji Pojazdów”.
Sympozjum poświęcone jest historii rozwoju konstrukcji pojazdów, przybliża techniki rekonstrukcji i konserwacji obiektów mających znaczenie historyczne, i jak co roku jest okazją do spotkania specjalistów, sympatyków starej motoryzacji oraz osób zainteresowanych osiągnięciami dawnej myśli inżynierskiej.

W tym roku tematem przewodnim będą „motocykle i lekkie pojazdy wielośladowe".

Sympozjum rozpocznie sesja plenarna (godz.10:00) a po niej nastąpi część plakatowa (godz.12:30). Tradycyjną częścią Sympozjum jest prezentacja i pokaz pojazdów historycznych na parkingu Wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej (od godz.13:00).

Serdecznie zapraszamy pracownikόw, studentów i wszystkie osoby zainteresowane tematem Sympozjum.

Więcej informacji: na http://www.hrkp.simr.pw.edu.pl