Turniej robotów mobilnych ROBOMATICON 2018

W pierwszą sobotę marca, 3.03.2018 r., w Gmachu Głównym twórcy robotów mobilnych spotkają się podczas ósmej już edycji turnieju Robomaticon. Będzie to jak zwykle okazja do zaprezentowania sprawności swoich „podopiecznych” podczas rozgrywanych różnorodnych konkurencji szybkościowych, siłowych, zręcznościowych i technicznych.

Dodatkowo przygotowano również atrakcje dla dzieci i młodzieży w wieku od 9. do 19. roku życia, m.in. turniej w okularach wirtualnej rzeczywistości.

Zapraszamy do udziału w turnieju zarówno konstruktorów, jak i wszystkich entuzjastów mobilnej robotyki.

Rejestracja uczestników konkurencji sprawnościowych, która potrwa do 20 lutego br., odbywa się za pośrednictwem panelu zawodnika na oficjalnej stronie turnieju.

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji turnieju Robomaticon