Piknik edukacyjny Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy wszystkich małych i dużych, samodzielnie, ze szkołą lub z rodziną do udziału w Pikniku Edukacyjnym Politechniki Warszawskiej organizowanym w dniach 15-16 maja 2015 roku.

Piknik pod hasłem „OD MIKRO DO MAKRO” będzie miał miejsce na terenie Kampusu Centralnego oraz przy placu Politechniki Warszawskiej. Ideą tegorocznej edycji jest pokazanie, iż nauka może być dobrą zabawą i sposobem na ciekawe spędzanie czasu, niezależnie od wieku.

W pierwszym dniu każdy będzie miał możliwość uczestniczenia w ciekawych zajęciach prowadzonych przez pracowników i studentów Uczelni (od 4 V trwają internetowe zapisy na wykłady).

W sobotę będzie można na świeżym powietrzu podziwiać konstrukcje inżynierskie i eksperymenty naukowe prezentowane przez studenckie koła naukowe, w tym przez działające na Wydziale SiMR Koło Naukowe Mechaników Pojazdów oraz Koło Naukowe Maszyn Roboczych. Dla najmłodszych dostępne będą dodatkowe atrakcje i zabawy, w tym gra terenowa „Paszport na PW” oraz zajęcia „Budowa mostów”. Uniwersytet Trzeciego Wieku i PW Junior będą zachęcać do zapoznania się ze swoją ofertą. Piknik będzie również okazją do zdobycia informacji o studiach prowadzonych przez PW – zainteresowanych zapraszamy do stoiska Biura ds. Przyjęć na Studia.

Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyć będzie politechniczny grill.

W piątek i sobotę będzie również możliwość uczestniczenia w wydarzeniach zorganizowanych przez Wydziały PW.

Materiały informacyjne do pobrania:

Ulotka informacyjna

Harmonogram wykładów