Obchody Święta Politechniki Warszawskiej

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje wiele różnorodnych wydarzeń.

W obchody Święta Uczelni włączają się wszystkie jednostki PW, zarówno studenci, jak i pracownicy. Zapraszamy do udziału całą społeczność akademicką oraz wszystkich przyjaciół naszej Uczelni.

Tegoroczne obchody rozpocznie uroczyste posiedzenie Senatu PW w dniu 15 listopada 2018 roku, a niektóre z przygotowanych z tej okazji wydarzeń potrwają nawet do końca miesiąca.

Kalendarz tegorocznych obchodów Święta Politechniki Warszawskiej

Projekt realizowany jest w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości