Konkurs na najlepszą pracę dyplomową – jubileuszowa XXV edycja [aktualizacja]

W związku z dużym zainteresowaniem Konkursem termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 10.12.2021 r. Pozostałe terminy zawarte w harmonogramie nie ulegają zmianie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXV edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. W tym roku, po raz pierwszy w swojej historii, Konkurs obejmuje nie tylko prace magisterskie, ale również inżynierskie!

Organizatorem Konkursu jest Dziekan Wydziału, prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz. Konkurs objął patronatem Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba.

W pierwszym etapie (kwalifikacyjnym) Komisja Konkursowa oceni pliki z pracami dyplomowymi w formie cyfrowej, pobrane z Archiwum Prac Dyplomowych (APD). Na tej podstawie wybrane prace zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu (półfinału), w którym Uczestnicy Konkursu przygotują i zaprezentują plakaty ilustrujące walory swoich prac. Do trzeciego etapu (finału) zostaną zaproszeni Autorzy najlepszych prac. Będą oni mieli szansę wygłosić krótką prezentację, w której przedstawią Komisji Konkursowej najważniejsze osiągnięcia uzyskane w ramach realizacji pracy dyplomowej. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu.

W Konkursie można zdobyć cenne nagrody:

• nagrodę Dziekana dla najlepszej pracy inżynierskiej w wysokości 2000 zł,
  • nagrodę Dziekana dla najlepszej pracy magisterskiej w wysokości 3000 zł,
  • nagrody specjalne, ufundowane przez Sponsorów Konkursu.

Do Konkursu mogą zostać zgłoszone prace dyplomowe, inżynierskie i magisterskie, obronione na Wydziale SiMR w roku akademickim 2020/2021 i ocenione na ocenę bardzo dobrą. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail Sekretarza Komisji Konkursowej: Monika.Ambroziak@pw.edu.pl w terminie 29.11.2021–10.12.2021. Do wiadomości koniecznie należy dołączyć skan podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzuli informacyjnej.

Harmonogram Konkursu:

• Przyjmowanie zgłoszeń               29.11.2021 – 10.12.2021

• Etap 1 – kwalifikacja                        11.12.2021 – 19.12.2021
    Ogłoszenie wyników                     21.12.2021
  • Etap 2 – półfinał:
    – prace magisterskie                      20.01.2022
    – prace inżynierskie                       21.01.2022
    Ogłoszenie wyników                     25.01.2022
  • Etap 3 – finał                                      24.02.2022

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!