Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, który będzie miał miejsce w dniach 3–4 grudnia w godzinach 10-18 na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym. Przyświecać mu będzie szczytny cel: ufundowanie stypendiów dla zdolnych studentów PW.

Na kiermaszu panować będzie bożonarodzeniowa atmosfera: szopki, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej. Dochód zostanie przekazany w formie „stypendium pod choinkę” wyróżniającym się studentom. Będzie to już piata edycja Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowo przed Gmachem Głównym stanie namiot, w którym będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

Więcej o kiermaszu »