Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów Wydziału na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2017 i przyświecać mu będzie szczytny cel: ufundowanie stypendiów dla zdolnych studentów PW.

Na kiermaszu pojawią się bożonarodzeniowe szopki, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej, które będzie można zdobywać za datek do puszki. Dochód z kwesty zostanie przekazany w formie „stypendium pod choinkę” wyróżniającym się studentom. Będzie to już trzecia edycja Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej. Na placu tradycyjnie stanie choinka, a w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas największe świąteczne hity. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji: spektakl Teatru PW „Jaś i Małgosia”, wspólna zabawa, samodzielne dekorowanie pierników, tworzenie kartek świątecznych, ozdób choinkowych czy aniołków.

Zapraszamy do włączenia się do naszej akcji wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i wszystkich warszawiaków.

Szczegółowe informacje i program kiermaszu