Informacja o szczepieniach i obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie Gmachu SiC

Uprzejmie przypominamy, że na mocy zarządzenia nr 110/2021 Rektora PW, na terenie Gmachu Samochodów i Ciągników, we wszystkich pomieszczeniach i przestrzeniach zamkniętych, obowiązuje nakaz zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa, z wyjątkiem przypadków określonych w ust. 2 i 3 zarządzenia oraz w aktualnie obowiązujących przepisach prawa.

Można już rejestrować się na kolejną turę (3 i 4 XII 2021 r.) szczepień przeciw COVID-19 szczepionką Pfizer w zorganizowanym dla środowiska akademickiego PW stacjonarnym punkcie szczepień.

Szczepienia realizowane będą w przychodni CenterMed, Warszawa, ul. Mochnackiego 10.

Zapisy i rezerwacja terminu:https://centermed.pl/pw

Oferta kierowana jest do pracowników, doktorantów  i studentów Politechniki Warszawskiej w tym studentów obcokrajowców. Dotyczy dawek: pierwszej, drugiej oraz przypominającej. Ilość terminów i dawek zależna wyłącznie od ilości osób chętnych.