Dzień Wydziału SiMR 11 V 2018 r.

11 maja (piątek) obchodzimy Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, jak co roku organizowany przez władze wydziału we współpracy z Wydziałową Radą Samorządu. To wyjątkowe święto, które integruje środowisko akademickie, jest również okazją dla współpracujących z nami firm do zaprezentowania się przed naszymi studentami, pokazania ciekawych ofert pracy oraz programów stażowych.

W związku z obchodami Dnia Wydziału SiMR, w dniu 11 maja 2018 r. od godz. 13 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych. (Decyzja dziekana w sprawie ustanowienia godzin dziekańskich w dniu 11 maja 2018 r.)

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na facebook'u oraz z relacją z ubiegłorocznych obchodów.

Harmonogram obchodów Dnia Wydziału:

10:00 Uroczyste otwarte posiedzenie Rady Wydziału

11:00 Prezentacje kół naukowych i spotkanie z gościem specjalnym