Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (12 maja)

W dniu 12 maja odbyły się obchody Dnia Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. Społeczność akademicka wydziału oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystym posiedzeniu Rady Wydziału, jubileuszu prof. Antoniego Szumanowskiego i posiedzeniu Rady Patronackiej.

Prezentowano nowe modele samochodów, koła naukowe przedstawiły również swoje pojazdy.

Druga część Dnia Wydziału miała charakter piknikowy. Rozpoczęła się meczem piłki siatkowej Kadra - Studenci. Przewidziano też inne, liczne atrakcje.

Program:
10:00   Uroczyste posiedzenie Rady Wydziału SiMR, w tym między innymi:

• wręczenie medali z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji PW,
  • prezentacja strategii Wydziału,
  • wykład prof. nzw. dr. hab. Michała Kopczyńskiego pt. "U źródeł innowacyjności".

12:00 Jubileusz prof. zw. dr. hab. inż. Antoniego Szumanowskiego.
13:00 Okolicznościowy lunch.
13:30 Posiedzenie Rady Patronackiej.
14:15 Prezentacja pojazdów (teren parkingu Wydziału).
15:00 Spotkanie przy grillu gości, studentów, pracowników i ich rodzin (teren parkingu Wydziału).

12 maja został ustanowiony Dniem Wydziału przez Radę Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych na mocy uchwały podjętej w dniu 18 marca 2015 r.

Fotorelacja z Dnia Wydziału SiMR.

Fotorelacja z części piknikowej.

Fotorelacja z meczu siatkówki.