103. koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

The Engineers Band

Z okazji 10-lecia powstania Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, rektor Politechniki Warszawskiej wraz z dziekanem Wydziału Administracji i Nauk Społecznych oraz Samorządem Studentów PW zapraszają 16 maja br. na 103. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Wstęp jest wolny.

Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej „The Engineers Band” pod dyrekcją Dariusza Łapińskiego wykona swój XI Koncert Galowy, natomiast występująca gościnnie Orkiestra Reprezentacyjna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie pod batutą Tomasza Labunia wykona z towarzyszeniem solistów – Judyty Nowak-Labuń z Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz Jakuba Jurzyka, wokalisty Studia Accantus i finalisty programu X Factor – utwory pochodzące z jej autorskiego programu „W rytmie Wisły”.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.