Aktualności archiwalne

Zestawienie i dostęp do dawniejszych newsów.

Egzamin z języka angielskiego 31 maja 2014r

Informuję, że tegoroczny egzamin z języka angielskiego w ramach programu Erasmus PLUS odbędzie się 31 maja 2014 (sobota) o godz.9:00 w sali 1.10 w gmachu SiMR.

Praktyki w ramach programu Erasmus +

Rozpoczynamy rekrutację na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2014/2015.

W programie istnieje możliwość odbywania praktyk zawodowych przez studentów i przez absolwentów wyższych uczelni. Długość odbywania praktyki wynosi 2-12 miesięcy.

Zapisy studentów na wyjazdy w programie Erasmus +

Począwszy od 22 stycznia istnieje możliwość zapisywania się na wyjazdy w ramach programu Erasmus+. Do chwili, kiedy zostanie uruchomiona rejestracja „On line” należy wpisywać się na listy znajdujące się w Dziekanacie Wydziału SiMR. Zamknięcie list planowane jest w dniu 28 lutego 2014r.

Spotkanie informacyjne w sprawie Erasmus +

W dniu 21 stycznia (wtorek) o godzinie 18.00 w Sali Multimedialnej (parter) odbędzie się spotkanie w sprawie programu Erasmus+.

Na spotkaniu można będzie uzyskać wszystkie informacje dotyczące wyjazdów w ramach tego programu w roku akademickim 2014/15.