Akcja stypendialna

Studenci, którzy rozpoczęli naukę na Wydziale SiMR w semestrze letnim, czyli na studiach magisterskich stacjonarnych (dziennych) mogą do 9.03.2022 składać wnioski o stypendium socjalne oraz stypendium rektora.

Stypendium rektora może otrzymać student, który uzyskał wyróżniające wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe (we współzawodnictwie co najmniej na poziomie krajowym).

Stypendium socjalne może otrzymać każdy student, który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej, bez względu na swój wiek, tryb czy kierunek studiów. O stypendium socjalne (podobnie jak stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogę) można również wystąpić później, w czasie roku akademickiego, ale w takim wypadku wsparcie finansowe może zostać przyznane od następnego miesiąca, licząc od daty złożenia wniosku.

W razie wątpliwości informacji na temat stypendiów udziela Pani Katarzyna Kulińska (e-mail: katarzyna.kulinska@pw.edu.pl, tel. 22 234 8293).

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem stypendialnym oraz innymi informacjami na stronie: https://bss.pw.edu.pl/bss/Stypendia/Stypendia-z-Funduszu-Stypendialnego