XVII edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 04.02.2014 roku odbyło się Seminarium Finałowe XVII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2012/2013. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcą Konkursu i zdobywcą I nagrody (Profesorów Wydziału) okazał się: mgr inż. Łukasz Zieliński za pracę: „Propozycja metody sterowania silnika dwupaliwowego o zapłonie samoczynnym ze zmodyfikowanym układem zasilania.”

Wystąpienia uczestników Konkursu oceniała Komisja pod przewodnictwem Prodziekana ds. Nauczania, dr hab. inż. Witolda Marowskiego. Jury uzupełniali Profesorowie Wydziału oraz Sponsorzy. Pełna lista wyników dostępna jest tutaj.

Po prezentacjach konkursowych swoje osiągnięcia i zamierzenia zaprezentowały Koła Naukowe.

Oprócz nagród Profesorów Wydziału, Dziekana SiMR oraz Rektora PW, liczne nagrody konkursowe ufundowały firmy i instytucje:

• Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o.
  • Auto – Skaczkowski
  • BMW Group Polska
  • Bosch – Rexroth Sp. z o.o.
  • Demag Cranes & Components Sp. z o.o.
  • Exxon – Mobil Poland Sp. z o.o.
  • Faurecja Automotive Polska S.A.
  • Honda Motor Europe Sp. z o.o.
  • Instytut Lotnictwa
  • Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS)
  • Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA)
  • Parker Hannifin Sp. z o.o.
  • Polska Izba Motoryzacji
  • Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT)
  • Renault Polska Sp. z o.o.
  • Szewczyk Sp. j.
  • Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. z o.o.