Wydział

Aktualności

Komunikat o całodobowej możliwości głosowania w dniu wyborów

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniu głosowania można oddawać swój głos przez całą dobę, czyli od godziny 0:00 do godziny 23:59.

Komunikat WKW SiMR o zmianie wydziałowego terminarza wyborczego

W dniu 2 czerwca 2020 r. Wydziałowa Komisja Wyborcza podjęła uchwałę w sprawie zmiany wydziałowego terminarza wyborczego.

Komunikat WKW SiMR o dopuszczalności odręcznie sporządzonego dokumentu

W związku z pojawiającymi się problemami z drukowaniem udostępnionych formularzy bądź ich późniejszym skanowaniem po wypełnieniu i podpisaniu, Uczelniana Komisja Wyborcza dopuszcza możliwość odręcznego sporządzenia stosownego dokumentu, podpisania go i przesłania jego fotografii.

Wznowienie procesu wyborczego w PW – informacje WKW SiMR [aktual. 01.06.2020]

[Aktualizacja 01.06.2020]
W związku ze wznowieniem procesu wyborczego w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2020-2024, Wydziałowa Komisja Wyborcza wydziału SiMR ustaliła nowy terminarz procesu wyborczego na naszym wydziale oraz ustanowiła adres internetowy do zgłaszania kandydatur i oświadczeń o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz o spełnianiu przesłanek biernego prawa wyborczego. Ponadto udostępniła instrukcje dotyczące odczytywania numeru osobowego SAP na portalu pracowniczym PW oraz głosowania za pośrednictwem Portalu Pracowniczego PW.

Zmarł dr inż. Bohdan Wagner

W dniu 17 maja 2020 r., po ciężkiej chorobie, w wieku 75 lat zmarł dr inż. Bohdan Wagner – w latach 70-tych ubiegłego wieku – adiunkt, pracownik naukowy w Instytucie Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.