Zaproszenie na spotkanie z firmą Baumalog

Regał TwinTower

Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z firmą BAUMALOG w dniu 25 kwietnia (poniedziałek) o godz. 16 w sali multimedialnej. Na spotkaniu firma przedstawi ofertę współpracy inżynierskiej ze studentami oraz zatrudnienia absolwentów wydziału SiMR w jej dynamicznie rozwijającym się biurze konstrukcyjnym.

 

O firmie Baumalog Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem i wytwarzaniem prostych w obsłudze, niezawodnych, w pełni zautomatyzowanych systemów magazynowych i transportowych. Nasze główne produkty to systemy regałów automatycznych MonoTower® oraz TwinTower® przeznaczone do składowania arkuszy blach, prętów, profili, rur itp. Produkowane przez nas systemy cechuje funkcjonalność, ekonomiczność oraz elastyczność rozwiązań. Dzięki stworzeniu własnego biura konstrukcyjnego jesteśmy w stanie dostosować parametry urządzeń do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Konstruowane przez nas systemy są wykorzystywane w branży zbrojeniowej, samochodowej, dystrybucyjnej oraz przetwarzania stali. Nasze doświadczenie we wdrażaniu regałów automatycznych potwierdzają referencje takich firm jak Aluprof, Asmet, Gedia, Sitech, PIT-Radwar, Volkswagen.